Skip to main content

Uzman Seçkin Ayrıcalıklı Ekibimize

Hoşgeldin

Yandestek artık ekibini genişletmeye hazır.

Ekibimize dahil olarak Yandestek platformununda özel bir yer edinebilir, sana anında daha fazla gelir getirecek hizmeti kolay ve hızlı şekilde müşterilerine sunabilirsin. Yandestek Ekibine katılarak bu avantajlara sahip olma fırsatını kaçırma.

Bizden biri ol!

Yandestek Ekibine Katıl

Yandestek Ekibinde olmanın faydaları

30 ücretsiz el

Her bir el, hizmet arayan kişiye teklif gönderme hakkını ifade eder. Ne kadar çok elin varsa, farklı Hizmet Arayanlara ve daha fazla proje seçeneğine teklif göndermek için o kadar çok hakkın var demektir.

Güvenli ve
garantili ödeme sistemi

Yandestek ödeme sistemiyle ödemelerin güvende. Vereceğin hizmet için uygulamada oturum başlatılacak ve ödeme her iki taraf da işin tamamlandığı konusunda anlaşana kadar güvenle saklanacak.

Artan iş fırsatları

Yandestek ekibinde olmak iş fırsatlarını iki farklı şekilde artıracak. Hizmet Arayanlar, Hizmet Sağlayıcılardan teklif almazsa ya da Hizmet Sağlayıcılardan aldıkları tekliflerden memnun kalmazsa sana görevler atayacağız.

Tam canlı destek

Temsilcilerimiz desteğe ihtiyaç duyan Hizmet Sağlayıcıların daima yanında olacak.

İtibar yaratma

Hakkındaki olumlu değerlendirme ve yorumlar sayesinde daha fazla hizmet sunabilir, Yandestek’te verdiğin hizmetlerle daha hızlı fark edilebileceğin bir çalışma bölgesi oluşturabilirsin.

1 Step 1


Kişisel Bilgiler

Lütfen kişisel bilgilerini gir.keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Sıkça Sorulan Sorular

Yandestek neden ekibini genişletiyor?

Misyonumuz “büyük potansiyel sahiplerine yeni fırsatlar yaratmak ve insanların ihtiyaçlarını desteklemek” olduğundan, daha fazla iş fırsatı ve gelir elde etmeleri için yetenekli insanların yanında olmak istiyoruz.

Yandestek Ekibine katılırken nasıl bir süreç işliyor?

Ekibe dahil olma süreci oldukça basit ve kısa sürede tamamlanıyor. Yandestek Ekibine başvurmanız durumunda Yandestek temsilcileri, sistemin nasıl çalıştığı ve ekibe dahil olarak elde edeceğiniz fırsatlar hakkında bilgilendirmek için sizinle iletişime geçecekler.

Yandestek Ekibine katılmak için herhangi bir ücret ödemem gerekecek mi?

Yandestek Ekibine dahil olmak isteyenler hiçbir ücret ödemeyecek. Aradığımız tek şey Hizmet Arayanlara vereceğiniz hizmet konusunda nitelikli olmanız.

Yandestek nasıl çalışır?

Yandestek hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı kontrol edebilir ya da bizi arayabilirsiniz. İletişim ekibimiz sizi bilgilendirecektir.

Yandestek Ekibinden ayrılabilir miyim?

Bunu düşünmenize üzülürüz ancak elbette ayrılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bize konuya ilişkin bir e-posta göndermek.

Hizmetim karşılığında alacağım ücreti Yandestek mi belirleyecek?

Yandestek vereceğiniz hizmetin ücretine karışmaz. Hizmet Arayana göndereceğiniz ücret teklifini tamamen siz belirlersiniz. Ancak bu konudaki önerimiz, daha fazla iş fırsatı elde etmek için gerçekçi teklifler vermeniz.

Yandestek, birini Ekipten çıkarabilir mi?

Şartlar ve Koşullar ya da Yandestek Takım Sözleşmesinin bölümlerinden herhangi birini ihlal ederseniz uyarı alırsınız. Birden fazla uyarı almanız neticesinde Yandestek Ekibinden çıkarılırsınız. Bunu, tüm kullanıcılarımıza güvenilir bir ortam yaratmak için önemsiyoruz.