Skip to main content

Yandestek, hizmet sağlayan ve alanları güvenli ve şeffaf bir ekosistemde buluşturmayı hedefliyor. Temel prensipleriyle kullanıcılarına kolaylık ve avantaj sağlayan mobil uygulama, her geçen gün kullanıcı deneyimleriyle güncellenmeye devam ediyor. Uygulamayı alternatiflerinden daha iyi yapan özelliklerden biri de komisyon ücreti almaması.

Ürün satışına aracılık eden pek çok online uygulamanın aksine, Yandestek hizmet sağlayan kullanıcılarının kazancından komisyon kesmez. Yandestek Pay ile güvenli online ödeme ya da nakit ödeme yoluyla hizmet sağlayan kendi belirlediği ücreti alır. Online ödeme esnasında yalnızca Yandestek Pay’in anlaşmalı olduğu ödeme çözümü sisteminin işlem ücretine tabi olursun; Yandestek hizmet sağlayanın kazancına dokunmaz.

Yandestek Pay, Yandestek’in sunduğu online ödeme sistemi. Bu sistemde, fatura ve kredi kartı bilgilerinle ödemelerini güvenli yoldan yapabilirsin. Ayrıca Yandestek Pay ile para hizmet sağlanan kişi, yaptırdığı işten memnun olana kadar güvence altında tutuluyor; işin tamamlandığı karşılıklı olarak onaylanırsa hizmet sağlayanın hesabına aktarılıyor.

Yandestek mobil uygulamasıyla hizmet sağlayanların bulundukları yerden masrafsız bir şekilde pazar oluşturması amaçlanıyor. Komisyonsuz ödeme sistemiyle ise burada kendi işinin patronu sensin. 

Bir ya da daha fazla becerin varsa, komisyon ücreti kesilmeden para kazanmak istiyorsan; Yandestek mobil uygulamasını App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirerek üye ol. Hesabın doğrulandıktan sonra profilini tamamlayarak hizmet veren statüsüne geçebilirsin. Senin vereceğin hizmete ihtiyaç duyanlar profilini inceleyerek senden destek isteyecek. Alternatif olarak bir işini çözmek için proje oluşturanları keşfederek sen onlara teklif gönderebilirsin. Her iki durumda da ücrette anlaşırsanız tercih edilen ödeme şekliyle paranı alıyorsun. Online ödemelerde kazancın Yandestek tarafından güvence altında tutuluyor ve sen işini sorunsuz tamamladığında para hesabına aktarılıyor. Uygulama üzerinden sağladığın tüm kazançları finans sekmesinden takip edebilirsin.

Yandestek’te bulunan hizmet kategorilerinden en iyi yaptığın şeyi bularak Yandestekçi olabilirsin. Güzellik, spor ve sağlık, ev ve hijyen, psikoloji, bilişim, moda, lojistik, çeviri, işletme ve yönetim, teknik ve yaratıcı hizmetlerin yanı sıra hayvan bakımı gibi ana kategorilerin alt dallarında kendine yer bulabilirsin. Yandestek’teki hizmet kategorilerini uygulama üzerinde ya da Yandestek’in web sitesinden keşfedebilirsin. 

Uygulamaya dair iyileştirmelerini sürdüren Yandestek, kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda yeni hizmet alanlarını bünyesine eklemeye devam edecek. Çalışmalarının karşılığını eksiksiz almak istersen Yandestek’te hizmetin karşılığında komisyon ücreti kesilmeden hizmet vermeye başla.