Skip to main content

Yandestek mobil uygulaması, becerileri ve uzmanlık alanlarında hizmet verenlerle ihtiyaç duyduğu hizmeti almak isteyenler arasında köprü kurmaya devam ediyor. Kullanıcılarının sayısını her geçen gün artıran uygulama, sahip olduğu cazip özelliklerle de dikkat çekiyor. Hızlı, kolay ve güvenilir yoldan hizmet alışverişi sağlayan Yandestek’i daha yakından tanıman için sana sunacağımız yeni bilgilerle karşındayız. Uygulamada, her biri birbirinden özel fırsatlarla dolu paketler bugünkü yazımızın konusu.  

App Store ya da Google Play’den ücretsiz indirebileceğin Yandestek’te, birden fazla kategoride hizmet vermek istersen sana uygun paketi seçebilirsin. Kullanım süresi bir ayı kapsayan ve her yeni ayda isteğin doğrultusunda yenileyebileceğin bu paketlerde müşterilerine gönderebileceğin teklif sayılarını da (göndereceğin eller Yandestek’te teklifleri ifade eder) önceden bileceksin. Böylece sürpriz ödemelerle dolu bir ayı geride bırakmayacaksın.

Yandestek’in sunduğu paketler hangi özellikleri taşıyor? Hangi paketi neden tercih etmelisin? Paketlerden nasıl faydalanabilirsin? Hepsinin cevabını aşağıda bulacaksın.

Basic Paket

Uygulamayı denemek ve kullanmaya alışmak için Basic paket birebir. Bu paketten, Yandestek’i indiren herkes ücretsiz olarak yararlanabilir. Diğerlerini seçmediğin takdirde, Basic ile; bir beceri ekleme (becerilerin, hizmet verebileceğin alanları temsil eder) ve beş el (teklif) hakkını ücretsiz kullanabilirsin. Ayrıca sohbet özelliğiyle müşterilerinle işin detaylarını görüşme, Yandestek’in güvenilir online ödeme yöntemi Yandestek Pay’den faydalanma ve randevularını sorunsuz şekilde yönetebileceğin planlama özelliği Basic paketin sana sunduğu fırsatlardan.

Startup Paket

Yandestek’te en çok önerilen Startup paketin tüm özelliklerinden aylık olarak yararlanabilirsin. Her ayın sonunda dilersen paketini yenileyebilir ve tekrar başlatabilirsin. Startup’ta iki beceri (hizmet) ekleme ve 30 el (teklif) hakkın bulunuyor. Online ödeme sistemi Yandestek Pay, randevularını planlama ve sohbet özelliğinin yanı sıra, Basic paketten farklı olarak canlı konumunu paylaşabilir ve kapsam ayarını düzenleyebilirsin. Canlı konum özelliğin açıkken bulunduğun her yerdeki müşterilerin senin profilini görerek senden hizmet isteyebilir. Böylece iş potansiyelini artırmış olursun. Kapsam ayarıyla profilinin görünmesini istediğin mesafe aralığını seçerek ulaşmak istediğin potansiyel müşteri kitlesini belirlersin.

PRO Paket

Yandestek’te faydalandığın özellikleri genişletmek istersen PRO paketi denemelisin. Üç farklı beceri (hizmet) ekleyebileceğin pakette, 70 el (teklif) hakkın var. Daha önce detaylarına yer verdiğimiz; müşterilerinle sohbet, randevularını planlama, canlı konum ve kapsam ayarı özellikleri, güvenilir ve online ödeme sistemi Yandestek Pay’i kullanabilmenin yanı sıra PRO pakette, hizmet veren profilin bir hafta boyunca öne çıkarılıyor. Bu yolla, adın listenin başında yer alarak hizmet arayanların daha hızlı ve kolay bulmasını sağlayabilirsin.

Platinum Paket

Yandestek’in şimdilik en geniş ayrıcalıklara sahip paketi Platinum. Bu pakette, beş farklı beceri (hizmet) ekleyebiliyor; 450 el (teklif) verebiliyorsun. Müşterilerinle işin detaylarını konuşarak anlaşabileceğin sohbet ve randevularını kaydedebileceğin planlama özelliği, ödemelerini güvende tutabileceğin online ödeme sistemi Yandestek Pay ve daha fazla müşteriye ulaşabileceğin canlı konum ve kapsam ayarı fırsatlarının yanı sıra pakette, profilini iki hafta boyunca öne çıkarma şansı elde edeceksin. 

Yandestek, sunduğu özelliklerle daima hem hizmet verenlerin hem hizmet alanların hayatını kolaylaştırmak istiyor. Bu açıdan paketler; platformdaki hizmet verenleri uygulama içinde desteklemek, daha fazla iş olanağına kolay ve güvenilir yoldan ulaşmalarını sağlamak için sunuluyor. Paketleri detaylı incelemek istersen buraya tıkla