Skip to main content

Yandestek mobil uygulaması bir ihtiyacı doğrultusunda hizmet almak isteyenleri ve becerilerini sunarak gelir elde etmek isteyenleri aynı platformda buluşturmaya devam ediyor. Kullanıcıları için güvenli ve şeffaf koşullar sunan uygulama, hayatı kolaylaştıracak pek çok özelliğe sahip. Yanınızdaki Destek mottosuyla yola çıkan Yandestek’te, yararlanabileceğin geniş hizmet kategorilerini keşfet

Kategorilere uygun bir alanda hizmet almak istiyorsan hiç zaman kaybetmeden App Store ya da Google Play’den Yandestek uygulamasını telefonuna ve tabletine indir. Ne zaman bir hizmete ihtiyaç duyacağını kim bilir? Yandestek, hep yanında beklesin.

Bu yazımızda, Yandestek mobil uygulamasından zahmetsiz şekilde hizmete ulaşmanın yollarını anlatacağız. Unutma; dijital dönüşümün geldiği noktayla artık ihtiyaç duyduğun tüm hizmetler cebinde ve birkaç tık uzağında.

Acil bir hizmet ihtiyacın doğduysa

Hayat bu, bir gün musluk tıkanır, ertesi gün evi böcek basar bir de üstüne telefon çalar ve arayan gelecek misafirlerindir. Ya da belki Murphy kanunları devreye girer ve bu işlerin hepsi sana aynı anda göz kırpar. Böyle durumlarda hiç panik yapmadan Yandestek’te hizmet alabileceğin kişilere ulaşabilirsin. Daha önce söylediğimiz gibi uygulamada bulabileceğin hizmetler oldukça geniş. Örneğin başına yukarıdaki felaketler geldiyse; su tesisatçısı, haşere kontrolü ve aşçılık hizmeti veren kişilerden destek isteyebilirsin.

Bugüne kadar hep ertelediğin planların olduysa

Okuldaki dans kulübüne hep katılmak isteyip cesaret edemedin mi? Yeni bir hobi edineyim ve içimdeki cevher ortaya çıksın mı istiyorsun? Peki… Uzun zamandır düşündüğün gibi odanın rengini artık değiştirmeye ne dersin? Ayaklarını sakince uzat ve telefonundan Yandestek uygulamasını açarak yararlanabileceğin hizmet kategorilerini ve bu alanlarda hizmet verenleri keşfetmeye başla. Dans, pilates, yoga derslerinden, resim, ahşap oyma, takı tasarımı gibi yaratıcı hizmetlere ve evini dilediğince dekore edebileceğin boya badana hizmetlerine kadar uygulamada pek çok kategoriye ulaşabilirsin.

Birden fazla teklif almak ve bunları karşılaştırmak istiyorsan

Almak istediğin hizmet için sokak sokak dolaşıp ücret teklifi almak, hatta esnaftan kartvizit toplamak artık o kadar da revaçta değil. Çünkü dijital gelişmelerle birlikte, aradığımız her şeyi bir ekranın karşısında bulabiliyoruz. Yandestek de dijital çağın tüm kazanımlarını sana sunmaya hazır. Yapman gereken tek şey; telefonuna indirdiğin mobil uygulamayla ihtiyaç duyduğun hizmeti veren farklı Yandestekçilerin sunduğu farklı teklifleri değerlendirmek. Tekliflerden birini kabul edersen belirlediğiniz gün ve saatte Yandestekçi kapında olur.

İşlerin için doğru Yandestekçiyi nasıl bulursun?

Uygulamayı ücretsiz olarak indirip profilini tamamladıysan kolay birkaç adımla aradığın hizmet verene ulaşabilirsin. Bunun için iki farklı yol var:

  • Doğrudan ara; destek iste

Yukarıda bahsettiğimiz gibi acil ya da uzun zamandır ertelediğin ihtiyaçların olabilir. Bunun için uygulamada sana uygun hizmet verenleri bul; hazırladığımız kısa formu doldurarak ihtiyaçlarını detaylandır ve destek iste. İsteklerin için sana teklif gönderen Yandestekçi ile uygulamanın sunduğu sohbet özelliğini kullanarak iş hakkında daha fazla konuşabileceğini unutma. Bu sayede, tüm şartlarda anlaşırsanız Yandestekçinin teklifini kabul eder ve hizmeti başlatırsın.

  • Proje yayınla; hemen teklif al

Uygulamanın sunduğu bir diğer özellik de proje yayınlama. Uygulamada ana sayfadan ulaşabileceğin bu özellik sayesinde, yaptırmak istediğin iş ya da almak istediğin hizmet hakkında kısa bir form doldurarak taleplerini sırala. Hizmet verenler için aradığın kriterleri tam olarak açıkladıktan sonra projeni yayınla. İşte bu kadar. Bu kez iş için uygun Yandestekçiler seni keşfeder ve teklif gönderir. Uygulamadaki sohbet sayfasında işin detayları hakkında konuşup anlaşırsanız hizmet başlar.

Yandestek kullanıcıları arasında yer alarak platformun sağladığı tüm bu avantajlardan yararlanacaksın. Hızlı, basit ve güvenilir yoldan hayatını düzene sokmak ve kendini ödüllendirmek istersen Yandestek’i hep yanında taşı.