Skip to main content

Aradığın hizmete birkaç tıkla ulaşmak için Yandestek mobil uygulamasından yararlanabilirsin. Evde ya da ofiste çözülmesi gereken acil bir işin mi çıktı? Su borusu patladı, elektrik için tesisatçıya ihtiyaç oldu ya da klima bozuldu… Uzun zamandır ertelediğin dans dersini ya da yoga eğitimini artık almanın zamanı geldi diye düşünüyorsun… İşte bunların hepsi ve aklına gelemeyecek daha fazlası için Yandestek’in sunduğu hizmet kategorilerinden yararlanabilirsin. Yandestek’te hangi hizmet kategorileri yer alıyor tamamını görmek istersen buraya tıkla.

Yandestek’teki hizmet kategorilerinin detaylarına değinmeden önce henüz tanışmayanlar için uygulamadan kısaca bahsedelim. App Store ve Google Play’den ücretsiz indirerek üye olabileceğin bu mobil uygulama, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için “Yanınızdaki Destek” sloganıyla tasarlandı. Becerileri ve uzmanlık alanları doğrultusunda hizmet verenlerle, ihtiyaç duyduğu hizmete hızlı ve rahatça ulaşmak isteyenleri bir araya getiren uygulama kullanıcılarını her geçen gün artırmaya devam ediyor. 

Uygulamaya kaydolan hizmet sağlayıcılar bir ya da daha fazla beceri ekleyebiliyor. Hizmet arayanlar ise doğrudan arama ya da proje yayınlama seçeneklerini kullanarak hizmet sağlayıcılara ulaşıyor. Her iki taraf da uygulamanın sohbet özelliği sayesinde istenen işin detaylarını konuşarak anlaşma sağladıktan sonra hizmetin sağlanacağı gün ve saati planlıyor.

Tüm aşamalarda tarafların güvenliğini sağlamak üzere Yandestek’in tasarladığı özellikler devrede oluyor. Peki, Yandestek’te hangi hizmet kategorileri yer alıyor? Hizmet arayanların uygulamada ve web sitesinde bulabilecekleri kategorilere bu yazımızda da yer vereceğiz.

Yandestek’teki Hizmet Kategorileri

Yandestek’te Hangi Hizmet Kategorileri yer alıyor: Güzellik Hizmetleri

Güzellik Hizmetleri

Fiziksel özbakımını ihmal etmek istemeyenler için kuaför, berber, makyaj ve cilt bakımı hizmeti verenler, Yandestekçiler arasında yerini alıyor.

Spor ve Sağlık Hizmetleri

Masaj, kişisel spor antrenörü, yoga, pilates ve dans terapisi hizmetleri kendine iyi bakmak hem ruh hem beden sağlığını korumak isteyenler için birebir. Uygulamadaki hizmet verenlere ulaşarak verdikleri hizmetin detaylarını ve daha önceki iş tecrübelerini öğrenebileceğini unutma.

Ev Hizmetleri

Misafirlerin yemeğe gelecek, zamanın ya da becerin yok; geniş kapasiteli bir davet vermek istiyorsun… Aşçılık hizmeti verenlere Yandestek’ten ulaşabilirsin. Ayrıca bu kategoride, bahçecilik ve ev yardımcılığı gibi hizmetler de yer alıyor.

Hijyen Hizmetleri

Ev, ofis, halı, araba, mobilya, cam, zemin temizliğinden haşere kontrolüne kadar kapsamı oldukça geniş bu hizmet kategorisi kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduklarından.

Psikoloji Hizmetleri

Psikolog, yaşam koçu, NLP, bioenerji terapisi gibi ihtiyaç duyduğun ruhsal destek mekanizmalarında hizmet veren profesyoneller sayesinde kendine dair ve kendin için farkındalığını artırmak için ilk adımı atabilirsin.

Teknik Hizmetler

Yandestek’te en çok başvurulan hizmetlerden bu kategoride yer alıyor. Su ve elektrik tesisatı, ısı yalıtım, klima bakım, mimarlık hizmetleri, marangoz, çilingir, boya badanacı, parke döşeme ve çok daha fazlası uygulamada.

Lojistik Hizmetleri

Paketleme, nakliye, özel ulaşım, özel direksiyon dersi gibi hizmetlerin yer aldığı bu kategori, özellikle taşınma dönemlerinin en yoğun olduğu zamanlarda talep görüyor.

Hayvan Bakımı

Evcil hayvanlar için bakım, eğitim içeren hizmetler patili dostlarla birlikte yaşayanların hayatını kolaylaştıracak.

Moda Hizmetleri

Modellik, modelistlik ya da terzilik dilediğin hizmet sağyalayıcıları birkaç tıkla cebinde bulabilirsin.

Etkinlik Hizmetleri

Planlamadan, fotoğraf ve video hizmetlerine, cateringden müzik ve garsonluk hizmetlerine ne ararsan bu kategoride. Güzel günler için unutulmaz organizasyonlar yapmayı kim istemez?

Bilişim ve Teknik Hizmetleri

Cihaz tekniği, yazıcı bakımı, ağ kurulumu, bilgisayar arıza ve anten hizmetlerine dek tüm sorunlarını çözecek hizmet sağlayıcılar da Yandestek’te.

İşletme ve Yönetim

Hukuk, pazarlama danışmanlığı, iş planlama, muhasebe ve içerik yazarlığı için arama butonuna yazman yeterli.

Çeviri Hizmetleri

Yandestek’te simultane çeviri hizmeti verenler ve yetkili çevirmenlerin de yeri var.

Yaratıcı Hizmetler

Resim, heykel, el işi, takı tasarımı ve ahşap oyma. Hangisine dair bir hizmet almayı isterdin? 

Yandestek’te hangi hizmet kategorileri var? sorusuyla birlikte uygulamaya dair bilgilerin yer aldığı bir yazının daha sonuna geliyoruz. Uygulamayı daha yakından tanımak için ücretsiz olarak indirmeyi, web siteyi ve blog yazılarını incelemeyi unutmayın.