Skip to main content

Masrafsız şekilde iş kurmak ya da ek gelir elde etmek pek çok insanın hayali. Yandestek, oluşturduğu toplulukla bu hayali gerçek kılıyor. Mobil uygulama üzerinde, uzmanlık alanlarında hizmet sağlayan kişiler bir hizmete ihtiyaç duyanlarla buluşuyor. Uygulamada yer alan hizmet kategorilerinde çalışmaların varsa ya da çalışabileceğini düşünüyorsan birkaç tıkla hizmet veren profili oluşturarak işinin başına geçebilirsin. 

Geleneksel yöntemlerle yeni bir iş kurmak her zaman belli bir sermaye, zaman ve yoğun emek gerektirir. Hesapların ne kadar ince yapılmış olursa olsun hep risk barındırır. Yandestek sana kendi işinin patronu olman için yeni nesil dijital yöntemler sunuyor. Artık bu çağa adapte olma zamanı. Platforma ücretsiz üye olarak işini risksiz ve güvenli şartlarda yapmaya başlayabilirsin. Böylelikle dükkan/ofis kirası, faturaları, pazarlama masrafları cebinden çıkmaz. Hali hazırda bir iş yerin varsa daha fazla müşteriye ulaşarak kazancını artırmak da yine senin elinde. İş kurarak patron olman için Yandestek’in sunduğu ayrıcalıklı özellikleri birlikte keşfedelim:

Sana Uygun Hizmet Kategorilerini Keşfet

Yandestek mobil uygulamasında güzellikten sağlık, spor ve psikolojiye, hijyenden teknik hizmetlere, moda, lojistik, etkinlik, çeviri, bilişim, işletme ve hayvan bakımına dair pek çok ana kategoride alternatif beceri alanları bulunuyor. Bu kategorileri inceleyerek sana uygun alanlarda Yandestekçi olabilirsin. Hizmet kategorilerini buradan ya da mobil uygulama üzerinden detaylı inceleyebilirsin

Ayrıca, kullanıcılardan gelen görüş ve önerilerle güncellenmeye devam eden hizmet kategorileri senin de önerilerine açık.

Müşterilerini Seç 

Yandestek mobil uygulamasında, hem hizmet veren olarak senin hem de hizmet bekleyenlerin puan ve yorumları incelemeye açık. Bu durum topluluktaki herkesin şeffaf koşullarda bir araya gelmesini sağlıyor. Senden uzmanlık alanında destek isteyen müşterilere hizmet vermeyi tercih etmek tamamen senin elinde. Ayrıca talep gelmesini beklemeden yayınlanan projeleri keşfedebilir; sana uygun işler için tercih ettiğin müşterilere teklif gönderebilirsin. Karar vermeden önce müşteri profillerini inceleyerek değerlendirme ve yorumlardan faydalanabilirsin. 

Müşterilerinle Online Sohbet Et

Yeni çağa ayak uydurmaktan bahsetmişken artık günün her anında iletişim kanalı olarak kullanılan online sohbet özelliğine değinmemek olmaz. Yandestek mobil uygulamasında yer alan online sohbet özelliği, hizmet veren ve bekleyenlerin hiçbir aracı olmadan işin detaylarını konuşmaları için tasarlandı. Kısacası Yandestek, yalnızca güvenli ve şeffaf topluluk koşulları yaratıyor; müşterinle senin arana girmiyor. 

Kazancın İçin Komisyon Ödeme

Yandestek mal ve hizmet satışına aracılık eden diğer uygulamaların aksine, hizmetlerin karşılığında komisyon ücreti almıyor. Müşterinle anlaştığınız ücret, hiçbir kesintiye uğramadan tercih ettiğin ödeme yoluyla direkt senin oluyor. Paranı online ödeme yoluyla almak istersen senin için güvence altında tutulan para, işini sorunsuz tamamladığında hesabına geçiyor. Bu işlemden yalnızca Yandestek Pay’in anlaşmalı olduğu ödeme çözümü sistemi işlem ücreti alabilir; Yandestek kazancına dokunmaz. Nakit ödeme yöntemini de tercih edebilirsin. Patron sensin.

Yandestek’te Nasıl Hizmet Veren Olursun?

Peki Yandestek’te nasıl patron olacaksın? Yandestek mobil uygulamasını henüz keşfetmeyenler bahsedeceğimiz yönergeleri takip ederek hizmet veren olabilir:

Uygulamayı iOS ve Android cihazlarına ücretsiz indirerek cep telefonuna gönderilen aktivasyon koduyla Yandestek’e ücretsiz üye ol. Profilinde senden istenen kişisel bilgileri (ad soyad, kimlik numarası ve doğum tarihini) kimliğinle birebir uyumlu olacak şekilde eksiksiz doldurduğunda hesabın doğrulanacak. İletişim bilgileri, biyografi, yabancı dil, iş deneyimleri ve daha önceki çalışmalarının yer aldığı portföy alanlarını tamamlayarak profilinin güçlenmesini sağla.  Beceriler sayfasında ise sana uygun bir ya da daha fazla beceri seçebilirsin. İş adresini tanımlamayı da unutma. Böylelikle, hesap durumunu hizmet veren olarak aktifleştirirsen yakınında hizmet arayanlar seni kolayca bulabilir. 

Hangi işi yaparsak yapalım çağı yakından takip etmek işlerimizi ve vizyonumuzu güncellemek gerekebilir. Yandestek dijital alanda, hizmet servislerine dair ihtiyaçları tespit ederek yeni bir topluluk oluşturuyor. İşini dijital platforma taşıyarak kolay ve zahmetsiz yoldan müşterilerine ulaşmak ve ek gelir elde etmek isteyenler ise Yandestek’te sunulan imkanları değerlendiriyor. Masrafsız ve risksiz yoldan becerilerini fırsata çevirerek işinin patronu olma fırsatını kaçırma.