Skip to main content

Hız ve teknoloji çağında, iş kurma ve pazara atılma konusunda adaptasyon fırsatları da gecikmedi. Yandestek’in sunduğu platform da çağın gereklerine ve senin ihtiyaçlarına destek sağlıyor. Kolay ve masrafsız yoldan iş kurarak para kazanmak veya ek gelir elde etmek isteyenler, hizmete ihtiyaç duyanlarla Yandestek mobil uygulamasında buluşuyor ve böylece herkes kazanıyor. 

Özellikle ofissiz, serbest çalışmanın trend olduğu bu dönemde Yandestek’in sunduğu avantajlar iş kurmanı kolaylaştıracak. Vereceğin hizmete ihtiyacı olanlar sadece birkaç tıkla seni bulabilecek. Kısacası işin cepte olacak. Yandestek’te iş kurmanın adımlarını ve sağladığı fırsatları bu yazımızda detaylarıyla bulabilirsin.

Yandestek’te İş Kurmak için Yapman Gerekenler

Yandestek’te iş kurmak, hizmet veren profiline sahip olmak demek. Bunun için izlemen gereken basit birkaç adım var. 

İlk olarak uygulamayı App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirmeli ve telefon numarana gelen aktivasyon koduyla kayıt yaptırmalısın. Ardından kişisel bilgilerini (kimlik numarası, ad soyad ve doğum tarihini) kimliğinle birebir uyumlu olacak şekilde doldurarak hesabının doğrulanmasını sağlanmalısın. İş adresini tanımlaman da çok yakınında hizmet arayanların sana ulaşabilmesi için önemli. Unutma; sen profilindeki bölümleri tamamladıkça profilin güçlenecek ve daha çok iş alabileceksin. Yapman gereken birkaç adım kaldı. Sunabileceğin bir ya da daha fazla beceriyi hizmet kategorilerinden seçmelisin. Ayrıca, hesap durumunu “hizmet veren” olarak ayarlaman ve müsaitlik durumunu aktifleştirmen gerekiyor. Böylece verdiğin hizmete ihtiyaç duyanlar profilini görüntüleyebilir. 

İşte cebindeki işin hazır! Artık senden destek isteyenlere ve bir işini çözmek için proje yayınlayanlara teklif gönderebilirsin.

Yandestek’i Senin için Cazip Kılacak Özellikler

Hızlı, kolay ve rahat kullanabileceğin Yandestek’te, dükkan/ofis kirası, faturaları ve tanıtım masrafları olmadan işini çevrimiçi kurabilirsin. Mobil uygulamanın ayrıcalıklı özelliklerini senin için sıraladık. Oku, harekete geç ve para kazan!

  • Ücretsiz test edebilirsin

Yandestek’i yakından tanıman ve hemen faydalanabilmen için ücretsiz kaydolarak uygulamayı kullanabilirsin. Bu kapsamda platformda bir beceri sunabilirsin. Daha çok iş almak istersen uygulamanın sunduğu farklı özelliklerdeki paketlerden yararlanabilirsin.

  • Sunduğun hizmetten komisyon alınmayacak

Yandestek, seninle hizmet sağladığın kişi arasına girmiyor. İşin detaylarını görüştükten sonra, vereceğin teklifi karşı taraf kabul ederse belirlenen gün ve saatte işe başlarsın. Hizmeti sorunsuz tamamladığında ve her iki taraf da sonuçtan memnun kaldığında paranı alırsın. Yandestek, mal ya da hizmet satışına olanak sağlayan diğer platformların aksine, aradaki hizmet alışverişinden hiçbir pay almaz. İşi yapmadan önce belirlediğin ücretin tamamı, nakit ya da güvenli online ödeme yöntemiyle senin olacak.

  • İşinin patronu olacaksın

Yandestek, seni hizmet vereceğin kişiyle buluşturuyor ve sağladığı teknik altyapıyla sizlere güvenli ve şeffaf koşullar sağlıyor. Bunun dışında, müşterin ve senin arandaki sürece dahil olmuyor. Dilediğin müşteriyle anlaştığınız koşullarda çalışmaya başlayabilirsin.

  • Yakınındaki müşteriler seni kolayca bulacak

Yandestek, tanıtım masrafları olmadan, sana kolay erişilebileceğin bir pazar imkanı sunuyor. İş adresini tanımlayarak ya da canlı konum özelliğini kullanarak her neredeysen müşterilerine de orada hizmet verebilirsin. Böylece onlar da sana ulaşmak için sokak sokak dolaşmak zorunda kalmaz.

  • Hizmet vermeden önce müşterilerini inceleyebilirsin

Yandestek mobil uygulamasında, müşterinin oluşturduğu profili inceleyebilir daha önceki deneyimlerinden aldığı puan ve değerlendirmelere göz atabilirsin. Böylece hizmet vermek istediğin kişiye özgürce karar verirsin.

Uygulamanın sağladığı kullanım kolaylığı ve cazip özelliklerle hemen işinin başına geç ve para kazanmaya başla. Yandestek’te sunabileceğin beceriler için hizmet kategorilerine göz atmayı unutma: yandestek.com/hizmetler